PŠ Stara Subocka

Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Majčin dan

Autor: Ivona Šakić, 16. 5. 2014.

Učenici PŠ Stara Subocka proslavili su Majčin dan. Pozvali su majke u školu i zahvalili im na ljubavi koju im svakodnevno pružaju.

Pripremali su se danima u tajnosti za taj veliki dan.

Kada su mame došle dočekao ih je program u kom su njihova djeca pjevala, glumila, svirala, recitirala, plesala....i uglavnom im zahvaljivala za sve lijepo što rade za njih. Na kraju programa darivali su ih čestitkama, okvirima u koje su stavili svoje slike te cvijećem i vazama koje su sami izradili. Najveće iznenađenje bili su kolači koje su sami „ispekli“ u školi. Orahe za kolače sakupili su jesenas u školskom dvorištu, a ostale sastojke kupili su od svog džeparca.

Mame su bile sretne zbog svega, a najviše zbog truda i ljubavi koje su im iskazala njihova djeca.

Učenici i učiteljice PŠ Stara Subocka