PŠ Piljenice

Vijesti iz PŠ Piljenice

Dani kruha u PŠ Piljenice

Autor: Ivona Šakić, 18. 10. 2013.

U utorak, 15.10.2013. godine, u našoj Područnoj školi smo proslavili Dan kruha uz ugodno druženje s roditeljima i ravnateljicom koja nas je razveselila svojim dolaskom te prisustvom i za vrijeme prigodnog programa koji smo zdušno pripremali i vrlo uspješno realizirali, na zadovoljstvo svih prisutnih. Nakon programa zasladili smo se i zasolili ukusnim „proizvodima“ koje su napravile mame.

Sljedećeg dana,16.10.2013., sudjelovali smo u obilježavanju Dana kruha u Lipovljanima. U matičnoj školi smo se predstavili s dva lutkarska igrokaza: Jabuka i crv te Zrno pšenice. Publika,tj. učenici i učiteljice nižih razreda nagradili su nas glasnim pljeskom.

Istoga dana bili smo gosti i u lipovljanskom vrtiću. Djeca i tete su nas srdačno primili i ugostili nakon izvođenja našeg cjelokupnog prigodnog programa koji se svima jako svidio, bio praćen s velikom pažnjom, a nagrađen spontanim pljeskanjem.

Sretni i zadovoljni vratili smo se u naše selo obogaćeni novim iskustvom i ugodno provedenim radnim danom, ispunjeni pozitivnom energijom i motivacijom za uspješan nastavak rada.