> Natječaji
Natječaji za radna mjesta

Obavijest o primljenim kandidatima

Autor: Ivona Šakić, 14. 10. 2014.

R E P U B L I K A   H R V A T S K A
SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA
                   LIPOVLJANI

KLASA: 112-02/14-01/ 7
URBROJ: 2176-43-01-14-3

Lipovljani, 14.listopada  2014.godine

web stranica Škole

Predmet: Obavijest o primljenim kandidatima temeljem raspisanog natječaja na internetskim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i škole od 02.10.2014.godine za radno mjesto pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama  (m/ž) na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015.godine u nepunom radnom vremenu  od 26 sati tjedno– dva izvršitelja/ice..

Obavještavamo Vas da je dana 13.listopada 2014.godine održana 20.sjednica Školskog odbora, te su na radna mjesta pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama(m/ž) na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015.godine u nepunom radnom vremenu  od 26 sati tjedno  primljeni sljedeći kandidati:

Tea Merhaut iz Krivaja i Jelena Lustig iz Lipovljana.

Ravnateljica  škole:
Mirjana Faltis, dipl.učiteljica, v.r.