> Natječaji
Natječaji za radna mjesta

Natječaj - pomoćnik u nastavi

Autor: Ivona Šakić, 2. 10. 2014.

R E P U B L I K A   H R V A T S K A
SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA

LIPOVLJANI

KLASA: 112-01/14-01/ 07
URBROJ:2176-43-01-14-1

Lipovljani, 02.listopada 2014.godine

Na temelju Programa projekta „Zajedno do uspjeha“  dobivenog preko Poziva Osiguranje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Josipa Kozarca, Lipovljani raspisuje

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama  (m/ž) u Osnovnoj školi Josipa Kozarca, Lipovljani na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015.godine u nepunom radnom vremenu  od 26 sati tjedno– dva izvršitelja/ice.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti nezaposlene  osobe sa završenom minimalno srednjom stručnom spremom bez obzira na radni staž prijavljeni u evidenciji nezaposlenih.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:
- kratki životopis

-presliku domovnice
- presliku svjedodžbe o završnom ispitu odnosno diploma

-potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti
- presliku potvrde o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Natječaj se raspisuje na temelju projekta Zajedno do uspjeha financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Razvoj ljudskih potencijala“ 2007. – 2013.

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:
Osnovna škola Josipa Kozarca, Lipovljani
Augusta Šenoe 1

44322 Lipovljani

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole (www.os-jkozarca-lipovljani.skole.hr).

Ravnateljica škole:
Mirjana Faltis, dipl.učiteljica