> Natječaji
Natječaji za radna mjesta

Javni poziv - pomagač u nastavi (3 izvršitelja)

Autor: Ivona Šakić, 1. 9. 2014.

R E P U B L I K A   H R V A T S K A
SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA
                   LIPOVLJANI

KLASA: 112-03/14-01/ 03
URBROJ:2176-43-01-14-1

Lipovljani, 01.rujna 2014.godine

Na temelju Programa javnih radova za nezaposlene mlade osobe „Mladi za mlade - pomagači u nastavi“, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, ravnateljica Osnovne škole Josipa Kozarca, Lipovljani raspisuje

JAVNI POZIV

za dostavu prijava za prijam osobe na javne radove – pomagač u nastavi (m/ž) u Osnovnoj školi Josipa Kozarca, Lipovljani na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015. u punom radnom vremenu – tri izvršitelja/ice.

Na ovaj poziv mogu se prijaviti nezaposlene mlade osobe do 29 godina sa završenim gimnazijskim obrazovanjem ili sa završenim prvim stupnjem visokoškolskog obrazovanja (prvostupnici) bez obzira na radni staž prijavljeni u evidenciji nezaposlenih duže od 30 dana.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:
- kratki životopis

-presliku domovnice
- presliku diplome odnosno svjedodžbe o završnom ispitu
- presliku potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci), sukladno odredbama članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine" broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11. 5/12., 16/12., 86/12 i 94/13.)

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na na adresu:

Osnovna škola Josipa Kozarca, Lipovljani
Augusta Šenoe 1
44322Lipovljani

O rezultatima javnog poziva svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole (www.os-jkozarca-lipovljani.skole.hr).