Mali novinari

Izlet osmih razreda u Krapinu

Autor: Dijana Matoš, 15. 4. 2016.

13.4.2016. godine su 8.a i 8.b razredi krenuli u pratnji svojih razrednica Valentine i Adriane na izlet. Prvo nam je  odredište bio Arena Centar. U CineStaru smo gledali film Batman VS Superman u 4D projekciji. Film je bio fantastičan. Iz Zagreba smo se uputili u Krapinu na ručak. Poslije ručka smo posjetili Muzej krapinskih neandertalaca. Tamo su nas krasno dočekali i predočili nam povijesne činjenice na jako zanimljiv i poučan način. Pri povratku smo svratili u šoping centar Roses gdje je svatko pronašao ponešto za sebe. Ovo je bio jedan o boljih izleta koji će nam ostati u lijepom sjećanju. (Matea Dujić)