Mali novinari

Easter egg hunt

Autor: Matea Dujić, 7. 4. 2016.

U srijedu, 16. ožujka 2016.g. našu školu  posjetili su  zečić Ronnie i njegov prijatelj Uskrsni zec koji su za učenike 1. razreda u holu škole pripremili ugodno iznenađenje.

Naime, ostavili su slatkiše (čokoladna jaja, zečiće i piliće) posvuda u holu (u cvjetnjacima, ispod klupa, iza vrata …) koje su učenici morali pronaći i skupiti u košaricu. Ova Uskršnja igra nije mogla biti realizirana u dvorištu škole zbog lošeg vremena, ali to nije pokvarilo dobro raspoloženje učenicima. Slatkiše smo na kraju ove igre podijelili i u slast pojeli.

Učenici 1. razreda