Mali novinari

"Maske do daske"

Autor: Matea Dujić, 15. 2. 2016.

U subotu, 06. veljače 2016.g. naši učenici su u pratnji učitelja, stručnih suradnika i asistenata, a u okviru manifestacije ″Maske do daske″ u gradu Novska predstavili našu školu, a tema je bila ″Proljeće″.

Maskirali smo se u proljetne livade, bubamare i bumbare. U 14 sati smo se skupili na staroj gradskoj tržnici, te od tamo zajedno s ostalim maskiranim skupinama krenuli u povorku koja je prošla centrom grada. Plesnom točkom  na pjesme  ″Proljeće″ i ″Bube su u glavi″ predstavili smo se na pozornici. Nismo osvojili nikakvu nagradu, ali smo se lijepo proveli. Na kraju smo se zasladili krafnama i čajem, te sretni i veseli pošli svojim kućama.