Mali novinari

„Osmijeh za 5!“

Autor: Natalija Filipović, Dijana Matoš, 27. 11. 2015.

Učenici prvog razreda matične škole sudjelovali su u edukativno-promotivnoj kampanji "Osmijeh za 5!" koju provodi tvrtka dm-drogerie markt  u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta.
Ove godine na temu "Što za naš osmijeh znače četkica i pasta za zube"  izradili smo plakat  i osvoji vrijedne nagrade.

Cilj našeg rada je bio osvijestiti učenike da samostalno razmišljaju o dentalnoj higijeni i educirati ih o važnosti redovite higijene usta.
Dana, 26.11.2015.
u tome nam je pomogla Zubić teta (Mirta Šimić) u našem razredu. Učenici su sudjelovali u interaktivnoj edukativnoj radionici i dobili poklon pakete dm-a.
Svi smo nešto naučili i drago nam je što smo sudjelovali u ovom projektu!

Prvašići i učiteljica Sanja