Mali novinari

Novo dječje igralište u PŠ Stara Subocka

Autor: Josipa Debeljak, Sara Zeman, 12. 12. 2014.

Dan uoči Svetog Nikole, 5.12. 2014.,  učenici PŠ Stara Subocka dobili su prekrasan poklon...

Gradonačelnik  Novske, Vlado Klasan, zaslužan je za postavljanje dječjeg igrališta u dvorištu  škole.  Time je završila prva faza instaliranja dječjih igrališta koja se nastavlja iduće godine u još nekim prigradskim naseljima  na području grada Novske.

On i ravnateljica škole, Mirjana Faltis, posjetili su našu školu i uvjerili se koliko su sretni i radosni  svi učenici, kao i učiteljice. Naravno, igralište je namjenjeno i ostaloj djeci Stare Subocke, prvenstveno onoj maloj koja još ne idu u školu.

U ove tmurne i oblačne dane školsko dvorište izgleda vedro i veselo. Ispunjeno je šarenilom postavljenih „igralica“, ali i smijehom i veselom cikom djece. Svi su jako zahvalni na ovom poklonu i obećavaju da će ga paziti i čuvati kako bi se još dugo mogli veseliti dolasku u školsko dvorište.

Učenici i učiteljice PŠ Stara Subocka