Mali novinari

Sveti Nikola darivao učenike češkog jezika

Autor: Ana Mihaljević, 8. 12. 2014.

Sveti Nikola, odnosno Mikulaš, i ove je godine posjetio učenike koji pohađaju češki jezik (Model C). Iznenadio ih je već u srijedu, 3.12. pokucavši im na vrata razreda.

Učenice su s velikim osmjehom na licu, te uz pjesmu i ples dočekale svetog Nikolu.

S punim rukama poklona zahvalili smo mu što je nagradio marljivost i trud naših učenica.

Još jednom zahvaljujemo Mikulašu (Mirko Knjižek, predsjednik ČB općine Lipovljani i Mirjana Markić, dopredsjednica ČB općine Lipovljani), te ovim putem želimo njemu, svim djelatnicima i učenicima naše škole, miran i blagoslovljen Božić!!!