Mali novinari

Treća književna večer

Autor: Dora Bem, Klara Ćosić, 29. 10. 2014.

24. listopada 2014. u našoj školi održana je KNJIŽEVNA VEČER kojoj su nazočili literarci škole, njihovi roditelji i predsjednici nacionalnih manjina, ali i drugi gosti.

Na samom početku ravnateljica škole Mirijana Faltis, pozdravila je sve prisutne, a zatim su literarci čitali po jedan svoj ostvaraj.

O uspjesima grupe u protekloj godini izvjestila je Ana Ovad, a zatim je Klara Ćosić izvela svoj monolog nasmijavši sve prisutne. Na kraju se učenicima predstavio svojim pjesmama i gospodin Mirko Knjižek koji također piše pjesme.

Završetak večeri pripao je Ani Doležal, voditeljici grupe, koja je svojim literarcima poželjela puno uspjeha i u ovoj godini kao i puno ovakvih susreta.

Ana Doležal