Mali novinari

2. večer kazališta

Autor: Klara Ćosić, 12. 6. 2014.

4. lipnja 2014. godine naši učenici ponovo su pozornicu Društvenog doma Lipovljani pretvorili u pravo amatersko kazalište. Imali su želju i potrebu svima prikazati svoj rad i trud kroz zanimljive scenske igre.

Svojom nazočnošću su nas počastili prijatelji iz PRO Puska i OŠ Banova Jaruga, a odmak od dramske umjetnosti napravile  su lipovljanske Iskrice svojom atraktivnom plesno- akrobatskom koreografijom.  Uživali smo u scenskim prikazima naših dramskih, recitatorskih  i plesnih  skupina. Publika nije štedjela svoje dlanove i svi su dobili zasluženi pljesak. Nadamo se da se u ovakvom ozračju  vidimo i sljedeće godine. Hvala svima!