Mali novinari

Županijska smotra LiDraNo 2014.

Autor: Klara Ćosić, 18. 2. 2014.

7. veljače 2014. godine, dramska skupina naše škole  sudjelovala je na županijskoj smotri LiDraNo koja se održala u  Sisku.

Tamo su sve prisutne oduševili svojom predstavom Život u 21. stoljeću. Dakako, trebalo je puno truda, napora i dobre volje da bi se postigao takav uspjeh. Puno su vježbali i dorađivali predstavu, a u svemu im je pomagala njihova voditeljica Ljubica Rašo Belši, nastavnica hrvatskog jezika. Uz sve to potrebna je i velika količina ljubavi prema glumi i sceni, jer gdje nema sloge ni ljubavi, tu nema ni uspjeha.

Njihov trud primijetilo je i povjerenstvo, koje ih je predložilo na Državnu smotru LiDraNo 2014.

Nadamo se da će sudjelovati i na Državnoj smotri jer uspjeh je najbolji poticaj za nove uspjehe.