Mali novinari

Mlade vatrogaskinje na izletu u Zagrebu

Autor: Klara Ćosić, 3. 12. 2013.

26.10.2013. godine, mlade članice DVD-a Lipovljani, posjetile su grad Zagreb. Zahvaljujući dobrim uspjesima na brojnim vatrogasnim natjecanjima i kupovima, osigurale su ovaj divno provedeni izlet.

Putovanje je počelo u ranim jutarnjim satima na željezničkom kolodvoru u Lipovljanima. Nakon 2 sata vožnje stigli su u Zagreb gdje ih je dočekao turistički vodič. Prvo su krenuli u obilazak Zagreba mini-busom, a zatim je uslijedio odlazak u Zoološki vrt  Zagreb. Nakon posjeta zoološkom vrtu, otišli su na ručak.

U poslijepodnevnim satima svi su otišli u kino gledati film Oblačno s ćuftama 2. Kada je film završio, posjetili su trgovački centar i McDonalds.

U večernjim satima uputili su se na željeznički kolodvor i sretno se vratili kući. Ovaj izlet bio im je nagrada za  uspjeh, ali i poticaj za daljnji rad.