Mali novinari

Modna revija u našoj školi

Autor: Dora Bem, Klara Ćosić, 26. 11. 2013.

15.11.2013., u petak, u našoj školi održala se zabavna modna revija.

Naši modeli su se na  modnoj pisti predstavili na najbolji način. Tko je uspio oboriti žiri s nogu, doznajte u nastavku!

Modnom pistom prošetali su učenici od 5. do 8. razreda. Bilo je tu različitih odjevnih kombinacija; od bombastičnih šarenih šešira i najlonki do elegantnih visokih potpetica i haljinica.

Potom je žiri ocijenio njihov izgled, hodanje i pokret. U žiriju su bili: nastavnica Ana Doležal, Ivona, Dora, Ema, Antonija i Minea

Titulu najboljeg muškog top-modela osvojio je Kristijan Rizvanović, a najbolja manekenka je Anabela Softa. Nakon modne revije, organizirano je druženje uz pjesmu i ples gdje su se svi učenici odlično zabavili.