Mali novinari

Izlet učenika češkog jezika u Zagreb

Autor: Klara Ćosić, 14. 11. 2013.

U subotu, 9.11.2013. godine, učenici češkog jezika, zajedno s nastavnicima, posjetili su Češku besedu Zagreb koja ih je pozvala da sudjeluju u edukativnom kvizu „Putovanje Češkom Republikom“.

Ove subote naši su učenici češkog jezika sudjelovali u edukativnom kvizu „Putovanje Češkom Republikom“. Učenici su na ulazu u zamišljenu ČR dobili putovnice kojima su putovali gradovima ČR.

Svaki stol predstavljao je jedan grad u kojem su učenici morali izrađivati ili prepoznavati nešto po čemu je određeni grad poznat. Nakon što su obavili sve zadatke, došli su do „Zlatnog Praga“ gdje su bili okrunjeni zlatnom krunom.

Kada je kviz završio, svi su se zajedno družili i dogovarali o daljnjim susretima. Zatim su se uputili u Arena centar gdje su se svi zabavili i malo shoppingirali.

Klara Ćosić