PROCJENA ZRELOSTI DJECE DORASLE ZA UPIS U PRVI RAZRED U ŠK. GOD. 2024./2025.

Autor: Anja Lončarić, 8. 3. 2024.

Poštovani roditelji,

Testiranje učenika za upis u 1. razred za školsku godinu 2024./2025. održat će se u razdoblju od 9.4. do 15.4 od 8:00 do 11:00 sati u uredu pedagoginje i psihologinje u matičnoj školi. Na testiranje dolazi jedan roditelj i dijete.

Roditelji nakon pregleda djeteta kod školske liječnice treba kontaktirati pedagoginju na broj 044-691-693 i dogovoriti datum i vrijeme tesitiranja.

Na testiranje za upis u razred potrebno je donijeti:

• OIB (samo ispisane brojeve),
  • domovnicu,
  • rodni list,
  • liječničko uvjerenje školske medicine (ako su obavili pregled i testiranje djeteta kod školske liječnice).

Roditelji koji do tada još ne obave pregled i testiranje djeteta kod školske liječnice i nemaju potvrdu školske liječnice o obavljenom pregledu mogu pristupiti testiranju učenika za upis u 1. razred. U tom slučaju, potrebno je kontaktirati pedagoginju škole za dogovor oko termina. Roditelji naknadno moraju obaviti pregled i testiranje djeteta kod školske liječnice do dana upisa u 1. razred jer bez potvrde školske liječnice da dijete može polaziti školu roditelji neće moći upisati dijete u 1. razred.