Držite se hrabro osmaši naši! Sretno dalje!

Autor: Melanija Milović, 13. 7. 2023.

Naše osmaše čekaju novi izazovi, ali uspomene na godine koje su proveli u osnovnoj školi ostaju, nose ih na neke nove početke.
Svečanim programom koji je održan u srijedu 5. srpnja, u 18 sati u holu škole osmaši su se oprostili i zahvalili svojim razrednicama, učiteljima, ravnateljici, stručnom osoblju i svima ostalima koji su sudjelovali u njihovom odgoju i obrazovanju posljednjih osam godina.

Program je bio ispunjen pjesmom, recitacijom, kratkim filmom koji je obuhvatio sretne trenutke od prvih koraka u školi sve do samoga kraja. Svega je bilo po malo, srca ostaju puna jer stvarno je bilo lijepo! Na kraju programa razrednice Mirjana Bublić, Vesna Kašner i Sanja Vitman Đurij uručili su svojim učenicima zaslužene svjedodžbe.
Dodijeljena su i priznanja za velike uspjehe našim učenicima u sportskim aktivnostima te znanju i kreativnom stvaralaštvu i njihovim mentorima.
Svečanu priredbu završili su citatom koji najavljuje njihovu novu priču u nekoj drugoj školi:
Slušaj, gledaj i pamti. Pamti sa srcem jer imaš privilegiju. Živiš!
Hej zvonilo je. Čeka te novi početak!