Europska oznaka kvalitete

Autor: Melanija Milović, 14. 6. 2023.

Prošle školske godine naša škola sudjelovala je u  etwinning projektu Women in Space u kojem smo provodili različite aktivnosti. Naši partneri u projektu su  bili pet srednjih  i pet osnovnih škola iz Hrvatske, jedna škola iz Srbije, jedna iz Italije te dvije srednje škole iz Turske. Prošle školske godine učenice Stefani Doluhi, Klara Klišanin

Lucija Jancetić, Katja Ilišin, Hana Đusi,  učenik Josip Lenička te učiteljica Ivana Klišanin nagrađeni su Nacionalnom oznakom kvalitete za rad na projektu.

Ove godine nas je obradovala vijest da je rad naših učenika i učiteljice nagrađen Europskom oznakom kvalitete.