8. susreti škola Josipa Kozarca

Autor: Melanija Milović, 25. 4. 2023.

U srijedu 5.4.2023. učenice Tara Jurić i Lucija Jancetić u pratnji učitelja Darija Ptičak, učiteljice Ksenije Jurić te knjižničarke Melanije Milović sudjelovali su na 8. susretima škola koje nose ime Josipa Kozarca u Semeljcima. Tradicija je to koja preko 10 godina okuplja 7 škola iz Slavonije koje ponosno nose ime ovog velikana, šumara i književnika.

U raznovrsnom svečanom programu u kojem su sudjelovale sve škole naša škola predstavila se radijskom emisijom „Šuma“. Emisiju su snimili članovi radijske skupine PŠ Piljenice pod vodstvom učiteljice Tatjane Dlouhi te učitelja Darija Ptičaka koji je s članovima foto – filmske skupine PŠ Piljenice prema emisiji izradio video i time je dodatno i na taj način ju približio gledateljima i slušateljima.