UZ Tena na Županijskoj smotri učeničkih zadruga

Autor: Melanija Milović, 1. 6. 2022.

U petak, 20. svibnja u OŠ Banova Jaruga održana je Županijska smotra učeničkih zadruga Sisačko-moslavačke županije. Sudjelovala je i naša škola s UZ Tenom.  Ove godine predstavili smo se proizvodima rađenim od tkanine.

Našu zadrugu predstavljale su učenice 7.b razreda Lucija Jancetić i Lana Vitković te učenice Petra Žiža i Marija Belčić iz 6.c razreda s učiteljicama Mirjanom Bublić i Brankom Harš.

Prosudbeno povjerenstvo obišlo je sve štandove na kojima su učenici predstavili svoje zadruge i izveli praktični rad. Naše učenice ručno su šivale i vezle torbicu te kreativno oslikavale kamenčiće za društvenu igru križić kružić te na taj način odlično i uz pohvale povjerenstva predstavile našu zadrugu.