Izlet u Zagreb učenika Područnih škola Kozarice, Stara i Nova Subocka

Autor: Sanja Vitman Đurij, 28. 5. 2019.

Učenici Područnih škola Kozarice, Stara i Nova SubockaNa izlet u Zagreb 20.5.2019.g išli su učenici od 1.- 4. razreda Područnih škola Kozarice, Stara Subocka i Nova Subocka. Krenuli smo rano ujutro i s veseljem iščekivali posjet Zračnoj luci dr. Franjo Tuđman. Tamo nas je voditeljica provela kroz značajke zračne luke, te nam pojasnila što i kako se trebamo ponašati kako bismo što sigurnije putovali. Prošli smo i kontrolu prtljage,vidjeli slijetanje aviona, te gdje trebamo pokupiti prtljagu nakon puta.

Nakon zračne luke otišli smo u Cinestar gdje smo gledali jedan hrvatski film (Moj dida je pao s Marsa). Fora film! Sadržajan, zanimljiv i vrlo edukativan. Bili smo pristojni i uživali u projekciji filma.

Došlo je vrijeme ručka, te smo otišli u Zoološki vrt i u restoranu Kod morskog lava ručali. Poslije ručka smo imali edukativnu radionicu o migracijama i ugroženim vrstama, te razgledavali Zoološki vrt. Oduševljeni smo životinjama koje tamo obitavaju te biljkama koje ga uljepšavaju i čine sastavnim dijelom životinjskog svijeta.

S veseljem smo otišli na izlet, a s još većim veseljem se vratili, prepuni pozitivnih dojmova.

Učenici Područnih škola Kozarice, Stara i Nova Subocka