Međunarodni kickboxing turnir Brod open 2019

Autor: Sanja Vitman Đurij, 24. 5. 2019.

18.5 2019 u Slavonskom Brodu održao se međunarodni kickboxing turnir, pod organizacijom HKBS-a i KBK Tomislav Gym.

Učenik 3.b.razreda O.Š.J.Kozarca iz Lipovljana Oliver Savić Rosy nastupio je u disciplini Point fighting,dječaci +32 kg.Oliver, koji nastupa za kickboxing klub Impact Našice,u četvrtfinalu pobjeđuje Marka Pejića da bi ga u polufinalu zaustavio iskusan borac Lennox Stapar,te je osvojio bronćano odličje.Kako je Oliveru to prvi nastup u borilačkom športu Kickboxing,uspjeh je zavidan.Nakon što je osvojio brončanu medalju na Prvenstvu RH u Wushu-u,i u Kickboxingu je pokazao da se može nositi i sa međunarodnom konkurencijom.Idući nastup Oliver ima 23.6. na Rabu,u disciplini Wushu Goloruke forme te Gurajuće ruke.