Biskupijska "Vjeronaučna olimpijada"

Autor: Melanija Milović, 6. 3. 2019.

U ponedjeljak, 04. 03. 2019. godine, u Katoličkoj osnovnoj školi u Požegi održana je biskupijska razina natjecanja iz vjeronauka „Vjeronaučna olimpijada“ za sve osnovne i srednje škole. Tema natjecanja bila je „Svjedoci radosne vijesti u hrvatskom narodu“.

Naša se škola nakon izvrsnog rezultata na međuškolskom natjecanju plasirala na biskupijsko natjecanje. Osnovnu školu Josipa Kozarca, Lipovljani na natjecanju su predstavljale naše vjeroučenice Petra Štiks, Laura Gavranović, Lucija Mokri i Anela Tomić s mentoricom Ivanom Vašara.

Na natjecanju smo ostvarili 10 mjesto.

Čestitamo svim sudionicima na  rezultatu!