Izrada lektirne knjižice/brošure na temelju pročitanoga djela

Autor: Melanija Milović, 4. 2. 2019.

Izrada lektirne knjižice/brošure na temelju pročitanoga djela

(Sretni kraljević (princ), Bajka o vratima, Konrad ili dijete iz limenke)

U siječnju su učenici šestih razreda ponovno imali kreativni lektirni zadatak. Ovaj su put umjesto dnevnika čitanja trebali izraditi malenu knjižicu/brošuru na temelju pročitane lektire. Knjižica ili brošura sastojala se od desetak stranica na kojima su učenici trebali odgovoriti na neka ključna i problemska pitanja koja se tiču samog lektirnog djela.

Uspješno su izradili svoje knjižice/brošure i zadarili i lijepe ocjene. Pohvaljujem ih!

Nastavnik: Ivan Tutić