Škola u prirodi

Autor: Ivona Šakić, 27. 6. 2017.

Učenici 3. i 4. razreda PŠ Kraljeva Velika, 2. i 3. razreda PŠ Nova Subocka i 3. i 4. razreda matične škole bili su u školi u prirodi u Dalmaciji od 29. 5. 2017. do 2. 6. 2017.
Polazak je bio u ponedjeljak u jutarnjim satima. Putovali smo autobusom do Ogulina. Tu smo razgledali grad, posjetili Ivaninu kuću bajke i uživali u bajkovitom svijetu Ivaninih bajki.
U kasnim poslijepodnevnim satima doputovali smo u Pakoštane i smjestili se u hotel Marin. Tu smo proveli 5 dana.
Drugi dan bio je rezerviran za školu plivanja, kupanje, igranje i posjet Zadru.  Zadar smo posjetili u večernjim satima da bi uživali u najljepšem zalasku sunca.
Trećeg dana, brodom smo se odvezli do otočića Vrgada. Ovdje smo odradili školu plivanja, kupanje i igranje. Navečer smo posjetili Biograd na Moru.
U četvrtak smo obišli NP Krka i kraljevski grad Šibenik. Bilo je prekrasno. Ostatak dana smo proveli na plaži, a odradili smo i završno testiranje u školi plivanja.
Zadnji dan, nakon doručka, uputili smo se svojim kućama. Putem smo posjetili Udbinu i crkvu posvećenu hrvatskim mučenicima, te Rastoke.
Sretni, nasmijani, ali i umorni u večernjim satima vratili smo se svojim kućama.

Bilo je lijepo i nezaboravno.
Kako je bilo, pogledajte na našim fotografijama!

Učitelj, učiteljice i učenici