Profilove jabuke u PŠ Stara Subocka

Autor: Ivona Šakić, 30. 5. 2017.

Izdavačka kuća Profil ove godine je darovala svakom učitelju/ci sadnicu jabuke kao nagradu za korištenje digitalnih priručnika, tj. za štednju papira i očuvanje šuma. U našu matičnu školu stiglo je 15 sadnica. I PŠ Stara Subocka  je podržala taj projekt.

Na prijedlog ravnateljice Mirjane Faltis i uz odobrenje ostalih učitelja, sve jabuke su posađene u školskom dvorištu Stare Subocke. Akcija se održala u petak, 26. svibnja 2017. U akciji su sudjelovali naši domari Nikola i Josip, kuhar Goran, gospođa Sandra  iz Profila, naši roditelji te učenici, spremačica  i učiteljice iz Stare Subocke. Ovdje je već prije započeto formiranje voćnjaka, tako da su se nove voćkice dobro uklopile u okoliš. Nakon rada svi su se počastili keksima, grickalicama, sokovima i kavom.

Učenici i učiteljice PŠ Stara Subocka zahvaljuju se:  Profilu i gospođi Sandri za dovoz sadnica, ravnateljici za ideju o sadnji u našem voćnjaku, domarima, kuharu i roditeljima za pomoć u radu, a najviše učiteljima koji su nam poklonili svoje sadnice.

Učenici i učiteljice