Gostovanje učenika u emisiji Čuvarkuća na Radiju Quirinus

Autor: Ivona Šakić, 5. 5. 2017.

U srijedu, 12.04. učenici 6. – ih razreda: Nikolina Litvenčuk, Marta Čop, Ema Franić i Luka Metešković, gostovali su na Radiju Quirinus u emisiji Čuvarkuća. Tema emisije bila je klimatska pismenost i očuvanje okoliša. Učenica Nikolina Letvenčuk bila je u ulozi radijske voditeljice, a ostali učenici su vješto odgovarali na njezina pitanja. Razgovarali su o projektima provedenim u našoj školi te upoznali slušatelje o načinu njihove realizacije. Učenici su stekli novo i vrlo lijepo iskustvo sudjelovanjem u radijskoj emisiji te s oduševljenjem iščekuju neku novu emisiju.