Slaven Artić i Dorotea Živoder pobijedili na Čokolino višebojcu

Autor: Ivona Šakić, 11. 4. 2008.

Za učenike naše škole 10. travnja Podravka i Sportske novosti organizirali su Čokolino višebojac. U 11 sati počeo je program predstavljanja škole. Nastupile su navijačice, tamburaši, zbor i Antaonija Cikojević pročitala je literarni rad „Svijet po mom“. Profesor tjelesne i zdravstvene kulture Georgije Šeba odabrao je učenike dobrih motoričkih sposobnosti koji su se natjecali. Natjecali su se i učenici nižih razreda, ali ne pojedinačno. Pobjednici ovog natjecanja su Slaven Artić i Dorotea Živoder. Oni će se natjecati u Umagu na završnom Čokolino višebojcu.
Posebnu pozornost učenika pridobio je Zvonimir Boban, idejni začetnik ovog natjecanja i Krunoslav Lovrek, nogometaš i gost. Nakon natjecanja članovi novinarske grupe razgovarali su s gostima. Učenici su oduševljeno pratili program, a nakon programa navalili po autogram. Ovaj susret dugo će im ostati u sjećanju.
                                                                                                                                M. L.