Novi namještaj u našoj školi

Autor: Ivona Šakić, 28. 11. 2014.

U našoj školi mnogo truda ulaže se u  uljepšavanje njenog vanjskog  i unutarnjeg prostora kako bi se svi učenici, djelatnici, ali i naši gosti osjećali što ljepše i ugodnije.

Mjesto koje prvo vidimo i u kojem svakodnevno boravimo je hol škole. U njemu se svi učenici, ali i odrasli druže, u njemu pišemo zaboravljene zadaće, igramo se, plešemo, organiziramo programe, slažemo izložbe, a u njemu također i blagujemo. Puno vremena u njemu provode i naši roditelji očekujući svoje male učenike, ali i čekajući informacije. Zbog svega toga važno je da nam hol bude lijep i ugodan. Sada smo posebno sretni jer nam se ostvarila još jedna velika želja, a to su novi  jako  lijepi drveni stolovi i klupe. Još prije dvije godine Šumarija Lipovljani donirala nam je drvo od kojeg je na pilani gospodina Marijana Vukelića izrađen prekrasan namještaj, blagovaonski stolovi i klupe.

Čim je namještaj bio prelakiran, na čemu zahvaljujemo Sisačko-moslavačkoj županiji jer nam je omogućila sredstva za lakiranje, bio je spreman za slaganje. Tada su se  uključili najstariji učenici, osmaši, jer je namještaj masivan i poprilično težak. Posložili su ga prema potrebama blagovanja, ali i prema svojim željama. Klupe su stavljene upravo tamo gdje se su nam najpotrebnije, odnosno gdje se najviše okupljamo. Trud se isplatio jer čim je zvono zazvonilo, svi učenici su potražili svoje posebno mjesto.

U ime učenika i djelatnika škole velika hvala Šumariji Lipovljani, Sisačko-moslavačkoj županiji, a posebno hvala gospodinu Marijanu Vukeliću na uloženom velikom trudu i prekrasnom poklonu kojim ste nam uljepšali školu te svakom od nas učinili boravak ugodnijim i veselijim.

Novinarska skupina