Književni susret s Mirom Gavranom

Autor: Ivona Šakić, 24. 10. 2014.

21. listopada 2014. godine, u našoj školi održao se književni susret s poznatim piscem Mirom Gavranom.

Učenici  od 5. – 8. razreda okupili su se u holu škole te sudjelovali na ovom nezaboravnom susretu. Gospodin Miro svojim je šalama nasmijavao djecu, ali i one starije koji su se prisjećali sličnih događaja iz svog djetinjstva. Tijekom susreta učenici su mogli postavljati pitanja književniku, a on im je na zanimljiv i šaljiv način odgovarao. Susret je bio popraćen i upoznavanjem njegovih knjiga.

Na kraju susreta učenici su imali priliku kupiti neku njegovu knjigu te dobiti autogram. Ovaj susret s književnikom svima će ostati u lijepom sjećanju.

Nadamo se da će ovaj događaj u našoj školi biti dobar poticaj svima nama da se u Mjesecu knjige malo više posvetimo knjigama i čitanju.

Klara Ćosić