Izlet u Kopački rit

Autor: Ivona Šakić, 11. 6. 2014.

Dana 30.05.2014. mi učenici petih razreda u pratnji nastavnica Tomislave Franić, Nataše Tisaj i Ivane Toth otišli smo na izlet u Park prirode Kopački rit.

Vozili smo se brodom, vidjeli puno raznih ptica i saznali mnogo o njima. Nakon toga išli smo u dvorac Tikveš. Vidjeli smo ga samo izvana i oduševio nas je. Poslije smo pošli na ručak u restoran „Citadela“ Vardarac, te u kino Cineplexx Avenue Mall Osijek na crtić „Avanture gospodina Peabodya i Shermnana 3D“. Vratili smo se umorni, ali puni novih doživljaja.

Bilo je super i svi smo se dobro zabavili. Jedva čekamo novi izlet. (Josipa Debeljak 5.b)