Šesti razredi na Plitvicama

Autor: Ivona Šakić, 5. 6. 2014.

30.5.2014. godine  šesti razredi posjetili NP Plitvička jezera.

S učenicima su išle nastavnice Valentina Jugović, Nina Šipuš i Ivona Šakić. U nacionalnom parku smo saznali puno zanimljivih informacija. Ostali smo zatečeni ljepotama nacionalnog parka, iako je većini hodanje teže palo. Ne smijemo zaboraviti predivne slapove koje smo mogli vidjeti u nacionalnom parku. Vidjeli smo ljude iz različitih zemalja kao što su Njemačka, Kina, Japan, Indija… Jako nam se svidjela vožnja brodom. Svaki brod ima svoje ime, kao što su: Medo, Srna, Jezero… Ručali smo u hotelu Korana.

Izlet nam se jako svidio, te će nam ostati u lijepom sjećanju. (Ana Mihaljević i Iva Meznarić)