Smotra likovnog stvaralaštva - LIK

Autor: Ivona Šakić, 20. 2. 2014.

I ove godine naša škola je sudjelovala na Smotri likovnog stvaralaštva poznatijoj kao LIK.

Tema je bila IGRA POLJA I OBLIKA / plakat.

Zadana likovna tehnika: kolaž iz mape ili računalna grafika.

Ključni pojmovi: plakat / odnos slike i teksta,  jasnoća i čitljivost vizualne poruke, ritmovi, dinamično-statično, boja, redefinicija, grafički dizajn

Na školskom natjecanju koje je održano 31.01. sudjelovalo je dvadesetak učenika. Izabrano je deset radova koji su poslani na županijsku razinu.
To su radovi sljedećih učenika:

Ivana Babić, 5.razred

Adrijana Pekera, 5.razred

Dorotea Goršek, 5.razred

Matea Dujić, 6.razred

Dorotea Horvat, 6.razred

Nikolina Klišanin, 6.razred

Ema Čop, 8.razred

Lorena Kostecki, 8.razred

Kolinda Capan, 8.razred

Antonija Vincent, 8.razred

Odabir radova za državnu smotru bio je 17.02.2014.godine u Osnovnoj školi Mate Lovraka u Petrinji.
      Povjerenstvo je odabralo deset radova. Među njima je i rad  Kolinde Capan, učenice osmog razreda naše škole.
       Izložba odabranih radova biti će 28.02.2014.godine  u Osnovnoj školi Mate Lovraka u Petrinji gdje će biti prisutna i Kolinda sa svojom mentoricom.

Čestitamo Kolindi na velikom uspjehu!

Matea Dujić

Kolinda Capan