Akcija Dijete djetetu učenika PRO Nova Subocka

Autor: Ivona Šakić, 24. 12. 2013.

U vrijeme blagdanskog darivanja u našoj školi pokrenuli smo akciju prikupljanja novca za kupovinu igračke ili nekog prigodnog poklona. Sudjelovali su svi koji su to željeli, a to znači svi. Netko s dvije kune, netko s deset. Predstavnici naših razreda uručili su poklon Krešinom bratu koji na žalost ne može pohađati našu školu, već mora putovati u Novu Gradišku u Centar za autizam.

Bili smo sretni kad smo vidjeli da se darovanoj ploči obradovao, iako to nije mogao izreći, samo pokazati.

Paula, Natalija, Ana, Krešo i Filip