Jesenska radna akcija

Autor: Ivona Šakić, 6. 12. 2013.

Sada već možemo reći da neke aktivnosti naših učenika postaju tradicija. Tako je i ove godine organizirana jesenska radna akcija čišćenja lišća u arboretumu. Učenici i učitelji rado su se odazvali i u utorak, 19.11. 2013. godine očistili puno otpalog lišća i granja iz našeg parka.

Jedan od glavnih projekata naše škole u kojima sudjeluju svi koji provode svoje vrijeme u školi je obnova zapostavljenog arboretuma. Do sada je već mnogo toga odrađeno, ali nas još puno posla čeka. Ove godine smo ostvarili suradnju sa Šumarskim fakultetom u Zagrebu koji nam pomaže u obnovi i proširivanju našeg arboretuma. Zahvaljujemo dekanu Milanu Oršaniću na donaciji sadnica raznovrsnog grmlja i drveća koje je pronašlo novi dom u našem parku. Planiramo još niz radionica i edukacija za naše učenike koje ćemo ostvariti uz pomoć stručnjaka Šumarskog fakulteta.

Čestitamo na uspješnjoj radnoj akciji i veselimo se svim aktivnostima koje slijede.

Novinarska skupina