Ususret proljeću u PRO Kozarice

Autor: Ivona Šakić, 11. 3. 2013.

Izvanučionična nastava

08.03.2013. organizirana je izvanučionična nastava u PRO Kozarice.

Budući da nas ovih dana uveseljavaju proljetnice u našem dvorištu i podsjećaju da se bliži proljeće, odlučili smo prošetati okolicom naše škole i promotriti buđenje prirode.

Uočili smo procvalu lijesku i vrbu (cice-mace), a zatim stigli do livade pune procvalih šafrana. Prošetali smo obalom potoka Subocke i tamo učili o vodama našeg zavičaja. Prije povratka nabrali smo suhog livadnog cvijeća i složili buketiće kao poklone mamama uz Međunarodni dan žena. Bili smo jako umorni i dobro nam je došla okrjepa kod mame Vesne uz kolače i sok.

(učiteljica Mileva)