Županijska smotra LIK 2013.

Autor: Ivona Šakić, 5. 3. 2013.

U petak, 1.3.2013. naša škola je bila domaćin Županijske smotre likovnog stvaralaštva učenika osnovnih škola Sisačko-moslavačke županije.

Sudionici su se okupili oko 9:30 sati te razgledali izložbu uradaka koji su predloženi na Državnu smotru. U 10:00 sati započeo je svečani program na kojem su nastupili učenici naše škole. Prisutne je pozdravila ravnateljica Mirjana Faltis, a potom su se uzvanicima obratili Anka Doležal, predsjednica Općinskog vijeća i Andrija Rudić, dožupan Sisačko-moslavačke županije.

Pohvalnice i zahvalnice za učenike i mentore podijelila je Lidija Vukas Veliki, voditeljica Županijskog stručnog vijeća učitelja likovne kulture Sisačko – moslavačke županije te je mentorima nagrađenih učenika uručila poklone koje je osigurala naša škola.

Nadamo se da su se svi ugodno proveli i da će ovaj dan ostati još dugo u njihovim sjećanjima te da ovo nije posljednji LIK u našoj školi. (Novinarska skupina)