Proslava Valentinova

Autor: Ivona Šakić, 19. 2. 2013.

U petak, 15. veljače, u večernjim satima u holu naše škole smo proslavili Valentinovo. Proslava je počela modnom revijom naših učenika, a nastavila se plesom.

Na sastanku Vijeća učenika dogovoreno je da će se Valentinovo obilježiti u školi na dva načina.

U holu škole postavljena je kutija s porukama  koja je otvorena za  Valentinovo, a zaduženi učenici nosili su poruke po razredima tražeći one kojima su  upućene.  Sudjelovali su svi učenici koji su željeli nekoga iznenaditi i obradovati.

U petak 15. 2. 2013. održana je zabavna večer za učenike od 5. do 8. razreda. Započela je modnom revijom djevojčica, a zatim dječaka. Program  su vodile Ema Čop i Ivona Žabek. Zahvaljujemo frizerki Mireli Zeman koja je uljepšala modele zanimljivim frizurama. Revija je bila natjecateljskog tipa, a za vrlo težak zadatak proglašenja  pobjednika zaslužne su dvije izborne komisije u sastavu: Antonio Brebrić,  Željka Letvenčuk, Katarina Nerlović  i Markos Radoš te Antonija Vincent,  Manuela Kvaternik, Brigita Duvnjak i Vanesa Štimac.

NAJ ženski modeli revije su:  1. mjesto - Matea Batinić, 2. mjesto – Anabella Softa i 3. mjesto - Verena Kloc.

NAJ muški modeli  su: 1. mjesto - Fabijan Žanić, 2. mjesto - Antonio Kačmarčik, 3. mjesto - Antonio Brebrić.

Pobjednici su dobili poklone i diplome. Pobjednicima, ali i svim ostalim učesnicima čestitamo na nastupu. Također zahvaljujemo i glavnom organizatoru modne revije Antoniu Brebriću na dobroj organizaciji i  velikom uloženom trudu.

Poslije revije nastavila se zabava uz ples. Raspoloženje je bilo odlično, svi smo uživali  i nadamo se da će se uskoro nešto slično u našoj školi ponoviti.

Novinarska grupa