Učenici 2. i 3. razreda MŠ i PŠ posjetili su manifestaciju Dani meda u Novskoj

Autor: Melanija Milović, 25. 10. 2018.

U petak, 19. 10. 2018. godine učenici 2. i 3. razreda MŠ i PŠ posjetili su manifestaciju Dani meda u Novskoj pod nazivom Medena zona. U  svrhu promoviranja važnosti očuvanja pčela, održivog razvoja i zaštite okoliša udruga Metvica Novska organizirala je predavanja na temu „Uloga pčela u prirodi“  kao i izložbu učeničkih radova na temu pčela – priroda – med. Radi poticanja usvajanja zdravih navika, za sudionike predavanja organizirana je degustacija na temu MED i MLIJEKO – doručak za snagu cijeli dan. Svi učenici su dobili slatke poklone. Autorima radova uručene su slatke nagrade iz proizvodnje članova Udruge. Zahvaljujemo se domaćinima na korisnim savjetima i slatkim poklonima.