Svečana podjela svjedodžbi osmašima

Autor: Ivona Šakić, 29. 6. 2016.

27. lipnja  2016. godine održana je svečana podjela svjedodžbi ovogodišnjim osmašima. Podjeli je nazočio Mario Ribar, načelnik općine Lipovljani, Mirjana Faltis, ravnateljica škole, učitelji, te roditelji.
Učenici su zajedno sa svojim razrednicama Valentinom Jugović i Adrianom Šegotić pripremili bogat i zanimljiv program.
Također su uručene nagrade učenicima koji su sve razrede osnovne škole završili odličnim uspjehom. To su: Ivan Milinović, Hrvoje Lukšić, Ida Babić, Filip Hrmo, Matea Dujić, Dorotea Horvat, Natalija Baković, Ana Mihaljević, Marta Štrban i Mia Čavlina. Posebno ćemo spomenuti učenika Ivana Milinovića, koji je sve razrede završio sa 5,0 uspjehom.

Čestitamo svim učenicima i želimo im puno sreće prilikom upisa u srednju školu!