preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

eTwinning škola

Erasmus+

Prijevoz učenika

 

Himna naše škole

Raspored informacija

 

RASPORED PRIMANJA RODITELJA

 

Razred

Razrednik

Termin informacija

1.

Sanja Fehir

srijeda,  9:50-10:35

2.a

Sanja Budimir

četvrtak, 8:9:35

2.b

Dario Ptičak

utorak, 10:50-11:35

3.a

Ksenija Dokmanić

utorak, 10:50-11:35

3.b

Martina Spahić

utorak, 9:50-10:35

4.a

Anita Bilogrević

četvrtak, 8:50-9:35

4.b

Ivana Ptičar

utorak, 8:50-9:35

5.a

Vesna Kašner

četvrtak, 10:50-11:35

5.b

Mirjana Bublić

srijeda, 9:50-10:35

5.c

Sanja Vitman Đurij

četvrtak, 8:00-8:45

6.a

Kristina Kos

srijeda, 9:50-10:35

6.b

Sanja Martić

srijeda, 10:50-11:35

7.a

Ivana Toth

ponedjeljak, 10:50-11:35

7.b

Ivan Tutić

petak, 9:50- 10:35

7.c

Ivo Nikić

utorak, 12:30-13:15

8.a

Valentina Jugović

četvrtak, 9:50-10:35

8.b

Adriana Šegotić

srijeda, 14:10-14:55

8.c

Ksenija Jurić

ponedjeljak, 9:50-10:35

PŠ Kozarice  1.,3 i 4.

Danijela Brkić

petak, 9:50-10:35

PŠ Kraljeva Velika  1. i 3.

Tomislava Franić

ponedjeljak, 8:50-9:35

PŠ Kraljeva Velika  2. i 4.

Ivana Vučak

Ponedjeljak 9:50-19:35

               10:50-11:35

PŠ Nova Subocka 1.

Katarina Dujić

četvrtak, 11:40-12:25

               11:30-12:15

PŠ Nova Subocka  2.

Mileva Grgić

četvrtak, 11:30-12:15

               12:30- 13:15

PŠ Nova Subocka  3.

Marinela Babić

ponedjeljak, 10:40-11:25

               13:20-14:05

PŠ Nova Subocka  4.

Danijela Milinović

srijeda , 11:30-12:15

               15:55-16:40

PŠ Piljenice 2. i 3.

Sanja Pavić

ponedjeljak,12:15-13:00

PŠ Piljenice 1.i 4.

Tatjana Dlouhi

srijeda, 11:30-12:15

PŠ Stara Subocka 1.i 3.

Marija Žilka Skoko

četvrtak, 10:50-11:35

PŠ Stara Subocka  2.i.4.

Ljiljana Jancetić

utorak, 9:50-10:35

 

RASPORED PRIMANJA RODITELJA ZA UČITELJE  KOJI NISU RAZREDNICI

 

Učitelj/ica

Predmet

Termin informacija

Davor Lagudza

ukrajinski jezik i kultura

srijeda, 12:30-13.15

Ana Šparavac

povijest

četvrtak,10:50-11:35

Ivana Klišanin

fizika

petak, 9:50-10:35

Ivana Lagundžić

vjeronauk

poslije nastave

Katarina Podkulabović

vjeronauk

srijeda, 9:50-10:35

San Marko Klarić

vjeronauk

utorak, 9:50-10:35

Ivona Šakić

informatika

utorak, 12:30-13:15

Jadranka Franjić

njemački jezik

srijeda, 9:50-10:35

Jelena Dejanović

slovački jezik i kultura

utorak, 16:30-17:15

Marina Tremski

tehnička kultura

četvrtak,14:15-14:45

Mirela Letvenčuk

kemija

petak, 8:50-9:35

Anamarija Kovač

likovna kultura

petak, 11,40.-12:25

Sandra Novak

češki jezik i kultura

ponedjeljak, 14,55- 15,40

Nina Šipuš

engleski jezik

četvrtak, 10:50- 11:35

Franjo Rodić

glazbena kultura

četvrtak, 11:40- 12:25

Dijana Popović

matematika

utorak, 8:50-9:35

Nenad Kuzmanović

matematika

srijeda,10:50-11:35

Verica Razum Hrmo

vjeronauk

četvrtak, 9:50-10:35

Napomena : svi učitelji matične škole imaju u prvom tjednu u mjesecu primanje roditelja u poslijepodnevnom terminu  od 16:00 do 16:45 sati




preskoči na navigaciju