> eTwinning

Dramsko scensko stvaralaštvo - događaj

Autor: Ivona Šakić, 3. 2. 2020.

U sklopu projekta Književnik mog zavičaja organizirali smo u našoj školi 31.01.2020. događaj Dramsko scensko stvaralaštvo. Događaj smo proveli kroz školsku smotru Lidrano koju smo posvetili Josipu Kozarcu, književniku po kojem naša škola nosi ime. Na smotri su se predstavili učenici od 2. do 8. razeda. Učenici matične škole predstavili su se u pojedinačnim nastupima kroz kazivanje poezije i monologe. Učenici PŠ Piljenice pokazali su svoje stvaralaštvo u dramsko scenskoj igri. Stručno povjerenstvo odabralo je najbolje ostvaraje za općinsko/gradsku smotru. (Tatjana Dlouhi)