Ježeva kućica u 1. razredu
Autor: Melanija Milović, 29. 3. 2021.

Učenici 1. razreda kroz mnoštvo različitih aktivnosti upoznali su književno djelo Branka Ćopića, Ježeva kućica.

Na satu hrvatskog jezika poslušali su priču, a zatim i pogledali kazališnu predstavu.

Učenici su se okušali u modeliranju te su na satu likovne kulture izradili likove spomenute priče i predstave, a na satu izvannastavne aktivnosti učenici su izradili ježevu kućicu.

Kako čitanje može biti zabavno otkrili su i odigravši igru Boc, boc iglicama na satu tjelesne i zdravstvene kulture.

Učenici su izradili osobnu iskaznicu Ježurke Ježića i predstavili je ostalim učenicima razreda.