Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Melanija Milović, 18. 10. 2018.

Dane zahvalnosti za plodove zemlje obilježili smo na prigodan način u matičnoj školi. Učenici su sa svojim roditeljima pripremili razne proizvode koje su donijeli u školu te ih degustirali na satu razrednika. Na stolu su se našle mekane kiflice, peciva, kolači i ostale poslastice koje su učenici sa svojim učiteljima pakirali u kutije za obitelji u potrebi. Svaki razred odnio je svoje kutije na  zajednički stol koji je bio izložen u holu, a zatim je karitativna skupina i nekoliko učenika iz naše škole proizvodima uveselila obitelji.