Prvašići posjetili školske urede i knjižnicu

Autor: Melanija Milović, 12. 9. 2018.

Učenici 1. razreda matične škole obišli su školske urede i knjižnicu.  Ugostila ih je ravnateljica te ih je sve zavrtila u svojoj „čarobnoj“ stolici uz uvjet da svatko od njih zatvori oči i nešto poželi.  Zatim su posjetili  pedagoginju, tajnicu i računovotkinju koje su im kratko opisale koje  poslove obavljaju u školi. Na kraju su bili i u školskoj knjižnici gdje su morali odgonetnuti da li se nalaze u knjižari ili u knjižnici. Iako su neki učenici bili uvjereni da se u knjižnici kupuju knjige i da se ustvari nalaze u knjižare na kraju su svi zajedno došli do zaključka da se ipak u knjižnici knjige posuđuju i vraćaju a ne plaćaju.