VAŽNO - nova obavijest!

Autor: Ivona Šakić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici!

Od srijede 18.3.2020. godine nastava se nastavlja na sljedeći način:

• učenici od 1. do 4. razreda komuniciraju preko razrednih grupa sa svojim razrednikom, te prate program na HRT 3. Za sve buduće aktivnosti dogovaraju se sa razrednikom. Molimo roditelje da prate obavijesti u razrednim grupama.

• učenici od 5. do 8. razreda prate nastavu preko virtualnih učionica u Office 365 - Yammer.  Molimo učenike da prate objave razrednika i razrednih učitelja u svojim virtualnim učionicama. Nastava u njima će se odvijati po uobičajenim rasporedima za svaki dan. Učenici ne trebaju biti cijelo vrijeme online u učionicama. Zadatke i aktivnosti rješavaju tijekom dana ili kako već predmetni učitelj naznači.

• Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu, svoj izostanak treba opravdati razredniku

U virtualnim učionicama vrijede pravila primjerenog ponašanja i ophođenja kao i u  klasičnoj učionici, što znači da će učenici za neprimjerene oblike ponašanja snositi posljedice.