Dan sigurnijeg interneta (Safer Internet Day) - natjecanje učenika osmih razreda

Autor: Ivona Šakić, 18. 2. 2020.

I ove godine obilježili smo Dan sigurnijeg interneta. Kroz cijeli tjedan svi razredni odjeli su na nastavi informatike jedan sat posvetili sadržajima o računalnoj sigurnosti.

Učenici osmih razreda su se u holu škole uz prigodni program natjecali u kvizu znanja o sigurnosti na internetu. Kviz se sastojao od 25 pitanja. Pobjedila je ekipa 8.b razreda. Pobjednici, ali i svi sudionici su se zasladili "slatkim" nagradama, koje im je uručio učitelj glazbene kulture, Franjo Rodić, zamjenik Ravnateljice. Voditeljice programa bile su Jelena Hrmo i Petra Turas, učenice 6. razreda.