Večer filma - 2018.

Autor: Sanja Vitman Đurij, 26. 6. 2018.

Stariji i mlađi članovi Foto-filmske skupine

organizirali su 12. lipnja Večer filma

na kojoj su predstavili neke od

svojih filmskih uradaka.

Prikazani su filmovi: Najgori dan u školi (ima više od 412 000 pregleda i preko 2000 "lajkova"), Vijesti iz nesvijesti i Šuma nestajućih. Na kraju su prikazani filmovi: Tko se koga uplašio i Supertalent.

Ovi su filmovi objavljeni na našem školskom YouTube kanalu na kojem možete pronaći i druge uratke koji nisu bili uvršteni u program filmske večeri. Pozivamo vas da ih sami pogledate, lajkate i uživate u sadašnjim i budućim radovima članova Foto-filmske skupine naše škole.